Publiczna Szkoła Podstawowa w Kujakowicach Dolnych

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Mikołaja Kopernika w Kujakowicach Dolnych
i Przedszkolnym Oddziałem Zamiejscowym w Łowkowicach
ul. 1-go maja 27, 46-211 Kujakowice Górne
tel. /0-77/ 413-19-22 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.psp.kujakowice.pl

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Kujakowicach Dolnych i Przedszkolnym Oddziałem Zamiejscowym w Łowkowicach liczy 7 klas szkolnych oraz dwa oddziały przedszkolne oraz oddział zamiejscowy w Łowkowicach, w których łącznie uczy się ponad 160 uczniów z Kujakowic Dolnych i Górnych, Gotartowa, Maciejowa i Pszczonek oraz Łowkowic. W większości są to dzieci z rodzin rolniczych, dla których różnorodna forma zajęć pozalekcyjnych stanowi szansę na poszerzenie kręgu zainteresowań, rozbudzenie ambicji, rozwijanie talentów, kompetencji i umiejętności.

W ramach Projektu „Każdy może zostać omnibusem” w naszej szkole powstał Klub Omnibusa i w latach 2009-2012 odbywały się zajęcia podzielone na 4 bloki:

Blok A „Z językiem obcym na ty”
Blok C „Komputer źródło wiedzy”
Blok D „Młody biznesmen”
Blok B „ Od matematyki do przyrody”


                                


Projekt "Każdy może zostać Omnibusem" jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Priorytet III - Wysoka jakość systemu oświaty. Działanie - Poprawa jakości kształcenia. Poddziałanie 3.3.4 - Modernizacja treści i metod kształcenia.
Okres realizacji projektu - 01.08.2009r. - 30.09.2012r. Wartość projektu - 7 068 555,00 zł.